Ekstra Windows Özellikleri ve Seçenekleri Ücretsiz İndir Pitaschio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ekstra Windows Özellikleri ve Seçenekleri Pitaschio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pitaschio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pitaschio programı Windows işletim sisteminizin kullanımını kolay, verimli ve elverişli bir hale getirmeye yarayan ücretsiz bir araç. Pitaschio içerdiği çok sayıdaki kullanışlı fonksiyon ile Windows üzerinde bulamadığınız ama ihtiyaç duyduğunuz ekstra özellikler ve seçeneklere sahip olmanız için en büyük yardımcınız olmak için karşınızda.

Örnek Olarak,

Bir pencereyi taşırken veya yeniden boyutlandırırken başka bir pencere ile birleştirebilirsinizPencere pozisyonunu ekran içerisinde sınırlayabilirsinizİstediğiniz bir pencereyi “system tray” olarak saat ve tarihin yanına küçültebilirsinizKlavye veya farenizi temizlerken kilitmele özelliğinden yararlanabilirsinizKlavye ve fare kullanımınız hakkında istatistikler toplayabilirsinizAy takvimine göre yaşınızı hesaplayabilirsiniz

Pitaschio işletim sisteminizi en verimli şekilde kullanmak için ayarlar yapabileceğiniz esaslı bir araçtır. Sonuç olarak ufacık bir program olan bu araç ile birçok gelişmiş ayar ve ilginç özelliklerle donatılmış bir Windows kullanabileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver