Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Ücretsiz İndir Screenpresso Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Screenpresso Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Screenpresso isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Screenpresso standart, basit bir ekran görüntüsü yakalama aracıdır. Çektiğiniz görüntüleri hard diskinize kaydedebileceğiniz gibi flash diskinize de otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Ekran görüntüsü yakalamak için kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz.

Screenpresso ekranınızdaki görüntüyü çeşitli yollarla kaydedebilir; tam ekran olarak, sadece sizin belirlediğiniz alanı seçerek ve aktif web sayfasını baştan aşağı tam olarak kaydedebilirsiniz. Program ile yakaladığınız ekran görüntülerini popüler resim formatlarında kaydedebilir ve son kaydettiğiniz çalışmalarınızı geçmiş kısmından takip edebilirsiniz.

Ayrıca Screenpresso ile resimlerinize şekiller, çerçeveler ve konuşma balonları ekleyerek resimleri istediğiniz şekilde düzenlemenize yardımcı olur. Ayrıca bu program ile düzenlediğiniz resimleri kolayca Twitter‘da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Özellikler;

-Kolay ve hızlıca ekran görüntünüzün resmini alabilirsiniz,

-Resimleri kolayca kaydeder,

-Ekran görüntülerini e-maile ekler,

-Web sayfalarının tamamının görüntüsünü kaydeder,

-Resimlerinize efektler ekler,

-Resimlerin boyutunu düzenler,

-Resimleri Twitter ‘ da paylaşabilirsiniz,

-Formatlar (JPG, GIF, PNG, BMP)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver