Ekran Görüntüsü Alma ve Düzenleme Ücretsiz İndir CaptureXT Screen Capture Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ekran Görüntüsü Alma ve Düzenleme CaptureXT Screen Capture Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CaptureXT Screen Capture isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CaptureXT, ekran görüntüsü alma programı sayesinde; masaüstünüzde herhangi bir bölümün, program pencerelerinin, hatta fotoğraflarınızdaki istediğiniz bir bölümün kolayca görüntüsünü alabilir, istediğiniz şekilde düzenleyip kullanabilir ve bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Program; tam ekran, aktif uygulama’nın çerçevesi ve manuel (el ile işaretleyerek) olarak size ekran görüntüsü alma imkanı sunmaktadır. Ayrıca ekleyebileceğiniz birçok efekt seçeneği sayesinde resimlerinize profesyonel bir bakış açısı getirebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Kolay kullanımı sayesinde birkaç saniyede istediğiniz ekran görüntüsünü kırpabilirsiniz.Şekilleri yakalama özelliği sayesinde, ekranda ki o anda mevcut bulunan kare, dikdörtgen ve dairesel olmak üzre birçok farklı şekli otomatik olarak çerçeveler ve alır.Resimlere metin ekleyebilir, metni döndürebilir, saydamlaştırıp istediğiniz şekle sokabilirsiniz.İstediğiniz bölgede iğneleme yöntemi ile resim alanını oklarla işaretleyebilir ve görüntüsünü alabilirsiniz.Resimlerinizin kenarlarını dalgalandırabilir, kesik kesik görüntüsü verebilir ve daha birçok efekt ekleyebilirsiniz.Arkaplan rengi uygulayabilir, istediğiniz bölgeyi gölgelendirebilirsiniz.Profesyonel şekil düzenleyicisi sayesinde; resimleri döndürebilir, parlaklığını ayarlayabilir ve istediğiniz metni ekleyebilirsiniz.Resimlerinizi e-posta ile gönderecek hale getirebilir ve çeşitli resim formatlarında bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Not: Program popüler, en çok kullanılan resim formatlarını desteklemektedir. İşte kullanabileceğiniz ve bilgisayarınıza kaydederek saklayabileceğiniz resim formatları; Jpg, gif, bmp, png

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver