Ekran Görüntülerini Metne Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir ABBYY Screenshot Reader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ekran Görüntülerini Metne Dönüştürme Programı ABBYY Screenshot Reader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ABBYY Screenshot Reader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar ekranından yazı ve resimleri yakalamak için geliştirilen ABBYY Screenshot Reader, aynı zamanda bu içerikleri başka yerlerde kullanılabilecek formatlara dönüştürebiliyor.ABBYY Screenshot Reader resim, PDF doküman, flash kaynaklı dosya ve tüm resim tabanlı dosyalardan yakalanan metin resimlerini düzenlenebilir gerçek metne dönüştürebilir. Kısaca görüntüsünü aldığınız bir metin artık isteklerinize göre değiştirilebilir. Böylece ister aynı belge üzerinde ister farklı bir belgede veya sunumda kullanmak üzere metinlerden yararlanabilirsiniz. ABBYY Screenshot Reader İle Neler Yapılabilir?Bilgisayar ekranını yakalama, kaydetme, paylaşma.Ekran görüntülerini sunuma veya rapora ekleme.Web sitelerindeki listeleri Excel’e yazdırma.Grafik dosyalarından metin belgesi çıkarma.Hata mesajının ekran görüntüsünü alma.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver