Ekonomik Printer Çıktısı Alma Programı Ücretsiz İndir FinePrint Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ekonomik Printer Çıktısı Alma Programı FinePrint Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FinePrint isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FinePrint ile kağıt, mürekkep ve yazıcı giderlerinizi %30 oranında azaltarak bu konuda tasarruf yapabilir, daha verimli çıktılar alarak hem paranızı hem de doğayı korumuş olursunuz. Sahip olduğu hedefli özellikler ve seçenekler ile yazıcınızdan çıkartmak istediğiniz sayfaları düzenlemenize, dilerseniz tek kağıda çoklu sayfa basımı yapmanıza, yazdırma işlemlerini kombine etmenize veya istenmeyen sayfaları silmenize olanak sağlayan FinePrint daha birçok olanağı size sunuyor.

Profesyonel bir tasarruf aracı olan FinePrint’in deneme sürümünde herhangi bir özellik ve zaman sınırlaması yok. Fakat deneme sürümü sırasında yaptığınız baskılarda her sayfaya küçük bir logo ekleniyor.

FinePrint ile isterseniz sayfaları JPEG ve TIFF formatlarında resim veya TXT formatlarında kayıt edebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver