Ekmek diyeti yorumları: ekmek rejimi ile zayıflama kilo verme Hakkında Bilgi

Aşağıda Ekmek diyeti yorumları: ekmek rejimi ile zayıflama kilo verme ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekmek diyeti yorumları: ekmek rejimi ile zayıflama kilo verme

Ekmek diyeti,oldukça etkili ve ani kilo kaybı yaşatan bir diyet türüdür. Ancak ödem söktürücü ve yağ yakıcı etkii nedeniyle 3 günlük kür den sonra uygulanmaması gerekir. İkinci kez ekmek diyetini tekrarlamak istiyorsanız en azından 5 gün dinlenerek daha sonra tekrar diyete dönmenize izin vardır. Ekmek diyeti yorumları, diyetin kolay kilo verdirdiği ancak bitkinlik oluşturduğu yönündedir. Ekmek diyetinin yapılışı oldukça basittir.
//
3 gün boyunca günde 10-12 dilim kızarmış ekmek yenilen bu diyette ekmeklere çok az tereyağı sürebilirsiniz. (Tek bıçak hareketi ile sürülebildiği kadar) 10-12 dilim ekmek gün boyunca istendikçe de yenebilir ancak öğün düzenine uyulması daha doğru olur. Ancak aralarda da sayıyı aşmamak kaydıyla yiyebilirsiniz. Tek gıda rejimi olduğu için sağlık açısından sakıncalı bir diyet olup bir kereden fazla uygulanmaması kuvvetle önerilir.

Ekmek diyetinde istediğiniz kadar şekersiz çay veya kahve içebilirsiniz.

Ekmek diyetinin günlük menüleri:

3 GÜN BOYUNCA

* Sabah : 2-3 dilim ekmek.
* Öğle : 3-4 dilim ekmek.
* Akşam : 3-4 dilim ekmek.

//

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver