Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı MEB

Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı 2011 2012, MEB Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı İndir Yükle, Milli Eğitim Bakanlığı Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı Dosyası word Excel power point, Yeni Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı, Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı Örneği Sunusu İndir, Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı Şablonu Taslağı Yükle

En son yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB )Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı bu sayfadan indirebilirsiniz. Aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin ardından dosyayı indirin. İşte dosya:

Sponsorlu Bağlantılar

EKDERS HESAP MATİK (BİLGEBAY) PROGRAMI  (Yeni)

Bu programla,  okullarda her ay hazırlanan Devam-Devamsızlık defteri ve Aylık Ekders  Ücret Çizelgesini  hazırlamak çok kolay.  Programa haftalık ders dağılımları bir defa girdiğiniz zaman,  Program 12 aylık devam-devamsızlık defterini ve Aylık Ekders ücret çizelgesini kendisi oluşturur.

Ayrıca programa tatil günü, raporlu, izinli,sevkli,görevli, Sınav görevi  gibi devamsızlık ve mazeretler yönetici  tarafından girilmesi çok kolaydır. Excel’de hazırlanan bu programın kullanımı çok  kolaydır.  Programı kullanırken sizlere kullandığınız alana göre açıklamalar ekrana gelir. Size yol gösterir.  Ayrıca kullanma kılavuzu ve örnek uygulamalar size yardımcı olur.

İdareciler,  zamanınız ve emeğiniz değerli ise ve işlemlerin hatasız olmasını olmasını istiyorsanız, bu programı deneyiniz.

MEB Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver