Egzersiz Hareketleri İle Yağları Eritme, Egzersizle Yağ Yakımı, Egzersizle Yağ Yakma

egzersizle yağları eritme, hangi egzersizler yağ yaktırır, yağ yakma yöntemleri, yağ yakmak için egzersiz

Egzersizle yağ yakma yöntemleri

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Rejim yapmanın, diyet uygulamanın kilo vermeye tek başına yeterli olmadığını bilmeli, fazla kilolarınızdan kurtulup vücudunuzdaki zararlı yağları eritmek için düzenli ve sağlıklı bir egzersiz uygulamasına yönelmenin gerekli olduğunun da bilincine varmalısınız. Zayıflamak için uyulan beslenme programlarının destekçisi olan egzersizle hareketleri ile yağ eritme yöntemlerinden sizlere bahsedecek ve bu yaz mevsimini formda geçirmenize muavenet edeceğiz.

Sağlıklı kilo vermenizi sağlayacak olan yöntemler ve egzersizle yağ yakma önerileri sizlerle…

Hareket etmek, terlemek yağ yakmak anlamına gelmemektedir. Yağ yakmak için enerji harcamalı ve bu nedenlere yağ yakmak için uygulamanız gereken egzersizin enerji harcamaya yönelik olması gerekmektedir. Yağlarınızdan ancak enerji harcayarak kurtulabilirsiniz.

Yağlar yavaş yavaş yakılmalıdır. Yağ yakarken vücut daha fazla oksijene gerek duyar ve oksijeni vücudumuza ancak enerji harcaması gerektiren egzersizler sağlar. Yağ yakmak için uygulanan egzersizler büyük kas gruplarını çalıştırmaya yönelik olmalı ve egzersiz yaparken konuşacak, şarkı söyleyecek durumda olmamalısınız.

Yağ yakan egzersizleri uygulama işlemi haftada 3-4 gün ve 30-60 dakika arasında olmalıdır. Düzenli yapılmaya dikkat edilmelidir. Her 15 dakika da bir su içilmeli, egzersiz yaparken düzenli ve doğru nefes alıp verilmelidir. Her zaman aynı egzersizleri de yapmamalı, bir süre sonra farklı egzersizler deneyerek vücudun daha başka bölgelerini çalıştırmalısınız. Bu sayede hem başka kaslarınız çalışmış, hem de önceden çalıştırılan kaslar dinlenmiş olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver