Eğlence İçin Uçun Ücretsiz İndir Flyff Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Eğlence İçin Uçun Flyff Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Flyff Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

120 level’dan fazla gelişme süreci bulunduran oyunda. İnternet üzerinde diğer Flyff oyuncularıyla sürekli bağlantı ve alışveriş halindede bulunabiliyoruz.

Önemli Not! Dosya boyutu çok yüksektir indirme işlemi uzun sürebilir. Ayrıca Dosyayı indirmek için başka bir siteye yönlendirileceksiniz burada aşağıda yüzdelik (%) dilimlerle dosya indirme sunucularının kullanım oranı gözükmektedir. Boş olan birtanesini seçerek indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Flyff İçin Yapılan Yorumlar (4)

Flyff için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


Flyff Ekran Görüntüleri

 • Flyff

function slider_atla(a,b){if(b){a=parseInt($(“.o_slider > .tuslari > a.secili”).text())+1;a=a>slider_tabs?1:a}if(!b||b&&degisim){next_segment=slider_tabs==a?1:a+1;margin=a>1?(a-1)*300:0;$(“.o_slider_ic > ul”).animate({“margin-left”:”-“+margin});$(“.o_slider > .tuslari > a”).removeClass(“secili”);$(“.o_slider > .tuslari > a:nth-child(“+a+”)”).addClass(“secili”)}if(b)setTimeout(“slider_atla(“+next_segment+”,”+b+”)”,b)}var slider_tabs=$(“.o_slider > .tuslari > a”).size();var degisim=true;$(“.o_slider > .tuslari > a”).click(function(){slider_atla($(this).text(),false)});setTimeout(“slider_atla(2,7000)”,7e3);$(“.o_slider”).hover(function(){degisim=false},function(){degisim=true})

googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Macera ve RPG Popülerleri

 1. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 2. Combat Arms
  Combat ArmsOnline MMOFPS Oyunu
 3. The Sims 2
 4. Süpercan
  SüpercanRobotlara Karşı Macera Oyunu
 5. Metin 2
  Metin 2Uzak-Doğu Dövüş ve Macera Oyunu
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});