Ebru Şallı Selülit İzle-Ebru Şallı Selülit Eritme DVD si Fiyatı Hakkında Bilgi

Aşağıda Ebru Şallı Selülit İzle-Ebru Şallı Selülit Eritme DVD si Fiyatı ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ebru Şallı Selülit İzle-Ebru Şallı Selülit Eritme DVD si Fiyatı

Selülitlerle Yaşamak Zorunda Değilsiniz

Ebru Şallı Pilates Egzersizleri Selülit Tedavisi DVD

Ebru Şallı Pilates Egzersizleri Selülit Tedavisi DVD

Ebru Şallı’nın pilates konusunda ne derece uzman olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle Ebru Şallı nın sabah kuşağı programlarında selülit eritme ve bölgesel zayıflama konusunda hanımlara ne derece faydalı olduğu konusunda da hiç bir şüphemiz yok. Ülkemizde pilatesin yaygınlaşması ve bu denli sevilmesinde Ebru Şallı pilates derslerinin etkisi çok büyüktür. Pilates ile zayıflamak için insanlar pilates egzersizlerini doğru bir biçimde yapmak istiyorlar. Bu eğitimi pilates merkezlerine üye olarak alabileceğiniz gibi pilastes egzersizlerini DVD yoluyla veya internetten izleyerek te uygulamanız mümkündür. Evde pilates hareketleri yapmak için tek gerekenler, pilates minderi, pilates topu ve uygun kıyafetler olacaktır.

 

Sevgili pilates severler, selülit bir cilt sorunu olarak gözükse de aslında dolaşım bozukluğunun göstergesidir.Bu nedenle diyet ve kozmetik ürünlerle bu konuda sonuç almak çok zor.Bu DVD ‘de sizzler için hazırladığım özel selülit egzersizleri sayesinde selülit bölgelerinizdeki kan dolaşımınız hızlanacak ve 21 gün içinde selülitlerinizin azalmaya başladığını göreceksiniz.

Oyuncular: Ebru Şallı
Tür: Spor
Süre/Yapım Y: 68 dak. / 2011
DVD Barkod: 869 4405 02299 0

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver