Ebeveyn Kontrol Programı Ücretsiz İndir Kids PC Time Administrator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ebeveyn Kontrol Programı Kids PC Time Administrator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kids PC Time Administrator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kids PC Time Administrator çocuklarınızın bilgisayar başında geçirdiği zamanı kontrol etmenize ve denetlemenize yarayan kullanışlı bir programdır. Kids PC Time Administrator bilgisayarınıza erişim sağlanabilecek zamanı belirleyerek bu zamanlar dışında bilgisayarınızın kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Programın kullanıcı arayüzü şifre korumalıdır ve size tam güvenlik sağlar.Kids PC Time Administrator, her kullanıcı için belirli kullanım saatleri belirlemenizi sağlar ve seçilmiş şablon takvimler oluşturmanıza olanak verir. Sadece yöneticiler zaman kısıtlamalarını değiştirebilirler, Görev yöneticine erişim sağlanmasına izin verebilirler, belirlenmiş programlar dışında uygulamaların çalıştırılmasını engelleyebilirler ve sistem özelliklerinin değiştirilmesini kısıtlayabilirler. Program belirlenmiş saatin dışına çıkıldığında tekrar yönetici şifresi  girilene kadar sistemi kilitler. Kids PC Time Administrator programını işyerinizde çalışanlarınızın bilgisayar kullanımlarını düzenlemek içinde kullanabilirsiniz. Bilgisayarlarınızdan internet erişimini kısıtlayabilir ve istenmeyen internet sitelerine girişi engelleyebilirsiniz. Özellikler:

Çocuklarınızın bilgisayar başında geçirdiği zamanı ayarlayabilirsiniz.
Çocuklarınızın internete girişini kısıtlayabilirsiniz.
Çocuklarınızın bilgisayardaki oyun oynayabilecekleri zamanı belirleyebilirsiniz.
Sistem özelliklerini değiştirmelerinin önüne geçebilirsiniz.
Çocuklarınızın görmesini istemediğiniz dosyaları şifreleyebilirsiniz.
Şifre korumalı yönetici girişi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver