Easy MP3 Downloader Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Easy MP3 Downloader Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Easy MP3 Downloader Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Easy MP3 Downloader  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Easy MP3 Downloader Demo İndir Demosu, Easy MP3 Downloader Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Easy MP3 Downloader

Sponsorlu Bağlantılar

Easy MP3 Downloader kendi mp3 veritabanı üzerinde kullanıcıların aradıkları mp3’leri bulmalarına ve indirmelerine olanak tanıyan başarılı bir müzik indirme programıdır.

Program kullanıcı dostu ve çekici bir arayüze sahip olduğu için hem kolaylıkla kullanacak hem de kullanırken hiç sıkılmayacaksınız. Siz sadece indirmek istediğiniz şarkı adı veya sanatçı adına göre arama yapacak ve  çıkan sonuçlar arasından istediğinizi indireceksiniz.

İsterseniz indirmeden önce önizleme yaparak şarkının tam olarak ne olduğundan kesin olarak emin olabilirsiniz. İndirmek istediğiniz dosyanın aynı zamanda dosya ismi, çıkış dizini, bitrate değeri ve ID3 etiketlerini de ayarlayabilirsiniz.

Ne yazık ki Easy MP3 Downloader deneme sürümü olduğu için sadece 5 tane şarkıyı tam olarak indirebiliyoruz. Bundan sonra indireceğimiz şarkıların yarısını indirme şansına sahibiz. Eğer programı beğenirseniz tam sürümünü satın alabilirsiniz.

Not: Program reklam destekli bir ürün olduğu için kurulum sırasında sizlere Toolbar indirtmek isteyebilir bu nedenle kurulum adımlarını dikkatli yapınız. Ayrıca virüs programınız uyarı verirse bu uyarının kaynağı da Toolbar’dır ve herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver