e vitamini kapsülü göz altı kırışıklıkları için bitkisel maske tarifi Hakkında Bilgi

Aşağıda e vitamini kapsülü göz altı kırışıklıkları için bitkisel maske tarifi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

e vitamini kapsülü göz altı kırışıklıkları için bitkisel maske tarifi

Suna dumankayadan, göz çevresi kırışıklıkları ve cilt bakımı için, harika bitkisel maske tariflerimiz mevcut. bu tarifleri sırayla görelim.

GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARINA DOĞAL MASKE

GEREKLİ MALZEMELER:
*1 çay kaşığı arısütü,
*2 damla kayısı çekirdeği yağı,
*1 damla buğday özü yağı,
*1 adet e vitamini kapsülü,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : E vitamini kapsülünü kırarak içindekini diğer malzemelerle karıştırıp her gece göz çevrenize uygulayın.

SUNA DUMANKAYA GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARI İÇİN MASKE;
Suna Dumankaya,göz çevresinde oluşan kırışıklıkların bakımı için,1 çay kaşığı yaş maya, bir çay kaşığı süt, bir çay kaşığı balı karıştırarak Bu karışımı haftada 3 gün tüm yüze ve göz çevresine maske olarak 20 dk uygulanmasını,ve ardından durulanmasını öneriyor.

BADEM ÇEKİRDEĞİ MASKESİ
MALZEMELER:
*15 tane badem çağlası çekirdeği,
*1 tatlı kaşığı süt,
*1 tatlı kaşığı bal,
*1 çay kaşığı kayısı çekirdeği yağı,

HAZIRLANIŞI:Badem çekirdeğini içine sütüde katark belnderden geçirin. Cam bir kasenin içine alın. İçine diğer malzemeleri de ilave edip iyice karıştırdıktan sonra,bütün yüzünüze,göz çevresine ve dekolte bölgenize sirün. Yarım saat bekletip yıkayın.cilde nem kaznadırı ve genç ve diri bir görünüm verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver