E-posta İstemcisi Ücretsiz İndir Foxmail Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

E-posta İstemcisi Foxmail Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Foxmail isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm dünya tarafında kullanılan Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird ve diğer e-posta alıcı alternatifleri arasında kendine yer edinmesi muhtemelen olanlardan birisi de Foxmail olarak yer alıyor.

Program birden fazla e-posta hesabının aynı anda çalışmasına imkan tanıyor ve her bir hesapta bir değişiklik gerçekleştiğinde sizi uyarabiliyor. Kullanıcı arayüzü oldukça güzel bir şekilde hazırlanmış ve mesajlarınız arasında gezinebilmek de çok kolay halde. 

Toplantılarınız için takvim uygulaması ve bir adet RSS okuyucu Foxmail’in sunduğu ek özellikler arasında. E-posta filtrelerinizi kolayca düzenleyebildiğiniz uygulama Outlook mesajları ile de uyumlu olarak çalışabiliyor.

Çince dil seçeneği varsayılan olarak gelen Foxmail’in ayarlar menüsüne girerek İngilizce seçeneğini seçerseniz dil sorununuz son bulacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver