e-okul veli bilgilendirme sistemi veli bilgilendirme sistemi e okul e okul kayıt veli bilgilendirme sistemi

e okul kayıt veli bilgilendirme sistemi,

 

E – Okul veli bilgilendirme sistemi 2008 yılının başlarında uygulamaya geçirilmiştir. Bu sistem sayesinde siz velilerimizin internet üzerinden çocuklarınız ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. İnternet üzerinden sisteme ulaştıktan sonra öğrencinin T.C. kimlik numarasını ve okul numarasını girmeniz yeterli olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Örneğin; çocuğum acaba bugün okula gitti mi diye düşünmek, eskisi gibi okuluna gidip öğretmenlerinden vs. bilgi almak yerine e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden bu bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

E – Okul veli bilgilendirme sistemi ile çocuğunuz ile ilgili bilgi almak, notlarını öğrenmek için öğretmenlerin peşinden koşmaktan kurtulmuş olacaksınız. Çünkü sistem size öğrencilerin sınav notlarını, proje ve performanslardan aldıkları notları, devamsızlık bilgilerini, haftalık ders programlarını, sınav tarihlerini, almış oldukları belgeleri, yılsonu notlarını ve öğrenci sorumluluk / ortalama yükseltme puanlarını göstermekte ve size günün her saati çocuğunuzu takip edebilme imkânı sunmaktadır. e-okul veli bilgilendirme sistemi giriş

E – Okul veli bilgilendirme sistemi ve sms hizmeti ile birlikte çocuğunuzu takip ederek onun gelişimine en büyük katkıyı yapabilirsiniz. Çünkü sürekli takip altında olduğunu bilen öğrenci sizden gizli yanlış şeyler yapamayacak ve hayatta doğru yolu öncelikle öğretmenleri sonra da sizin ona duyduğunuz güven ve ilgi ile bulacaktır.

SMS hizmetinin bedeli aylık 2 lira olup yılda 24 lira tutarındadır. 24 lira gibi çok cüzi bir ücret ödeyerek çocuğunuz ile ilgili bilgileri sms olarak alabilirsiniz. Günlük hayatta, seyahat ederken, iş yoğunluğu içerisinde, gezide ve günün her anında mesaj sistemi ile bilgilendirileceksiniz.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş İçin Tıklayın

Etiketler: :
okul, e okul veli bilgilendirme vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver