E-mail Smiley Ücretsiz İndir PostSmile Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

E-mail Smiley PostSmile Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PostSmile isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PostSmile internette veya maillerimizde kullandığımız ve harflerle oluşturduğumuz sıkıcı ifadelerin yerini alabilecek kullanışlı bir yazılım.İçerisindeki hareketli smileyler sayesinde mesajlarınız renklenecek ne istediğinizi daha rahat ifade edeceksiniz.

PostSmile zor kullanılan bir yazılım değildir.Sürükle bırak mantığıyla hareket eder.Mesajın neresindeyseniz oraya smiley koyabilirsiniz üstelik hareketli olarak.

Smiley karakterlerini tüm chat programlarında(msn,gtalk,yahoo) ve internet tarayıcılarında sorunsuzca kullanabilirsiniz.Program bu aşamada deneme olarak sunulmuştur ve sınırlı sayıda smiley vardır.Premium sürümünde smiley sayısı 3’500’den fazla  ve kütüphane oluşturabilme imkanı vardır.

Nasıl kullanıldığı hakkında bilgi almak için sırasıyla görüntü resimlerimize bakabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver