DVD Yaratma Aracı Ücretsiz İndir McFunSoft DVD Creator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DVD Yaratma Aracı McFunSoft DVD Creator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda McFunSoft DVD Creator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

McFunSoft DVD Creator DVD yaratma konusunda gereksinim duyabiliceğiniz herşeyi sağlıyor. Basit bir DVD yakıcısı olmanın dışında, hiç zorluk çıkartman DVD yazabilme özelliğiyle binlerce film severin favori DVD yakıcı programı haline geldi. Kolay kullanımlı bu program ile sadece 4 adımla DVDlerinizi yaratabiliceksiniz.

McFunSoft DVD Creator profesyonal ve kolay kullanımlı olmasıyla birlikte favori DVD dosyalarınızı direkt yaratma konusunda vazgeçemiyeceğiniz bir araç oluyor. Onunla birlikte transcode işlemini, menü yaratarak DVD filmleri oluşturmayı alışkanlık haline getiriceksiniz. DVD/RW discleriniz arabada ve evdeki DVD Playerınız için hazır halde olucak.

DVD Yakın

Desteklenen tüm video dosya formatlarıyla film DVDleri yaratın, hızlı dönüştürme işlemi, ve yüksek kalitede görüntü ile. Kolay kullanım ve birçok seçenek ile full fonksiyonlu menüler oluşturun. Ve DVD playerınızda evde veya başka yerde arkadaşlarınızla yarattığınız bu DVDleri izleyin.

DVD Menü

6 tane templatein sağlandığı bu program ile. Sizler için tasarlanmış olan menüleri düzenliyerek yada kendizni menüler yaratarak daha çekici ve ilginç DVDler yaratın.

Desteklenen Formatlar:

AVI (DivX, XviD, MS MPEG 4, Sıkıştırılmamış, Cinepak ve diğerleri)MPEG (MPEG 1, MPEG 2 Video, VCD, DVD, SVCD) WMV Windows Media VideoMOV QuickTime filmi hem ses hem görüntüyü kaydetmek için kullanılabilir3gp mobil telefonlarda media ( ses/görüntü ) saklamak için kullanılan bir format. RM digital ses ve video dosyası formatı . SWF Web için animasyonlu grafikleri ve vector tabanlı interaktif görüntüleri web için yayınlanan formatı.

McFunSoft DVD Creator Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci türü: Pentium
İşlemci hızı: 233 MHz
Bellek (Cache): 64 MB RAM Minimum
Hard disk: IDE
İşletim Sitemi: Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003 Server
Seskartı: MME-uyumlu Seskartı
Grafik: 256 renk @ 800 x 600

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver