DVD Kopyalama Programı Ücretsiz İndir Fly DVD Copier Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DVD Kopyalama Programı Fly DVD Copier Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fly DVD Copier isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fly DVD Copier kullanımı basit ve güçlü bir DVD kopylaama yazılımı. Bu program ile DVD filmleri boş DVD veya hard diskinize hiçbir kalite kaybo olmadan kopyalayabiliceksiniz veya DVD9 filmleri 4.7 GB’lık DVD lere sığıcak şekilde sıkıştırıp kopyalıyabiliceksiniz. Sadece yapmanız gereken DVD filminizi yerleştirmek ve boş bir DVD takıp Go tuşuna basmak. herşey otomatik olarak 20-60 dakika arasında tamamen bitmiş olucak.

Fly DVD Copier Özellikleri:

DVD filmleri boş DVDlere 1:1 şekilde kopyalayabilirsinizDVD9 filmini sıkıştırıp 4.7 GB’lık bir boş DVD’ye sığdırabilirsinizDVD9 filmini iki tane 4.7 GB’lık boş DVD ye hiçbir kaltie kaybı olmadan iki ayrı disc olarak yazabilirsinizSadece ana film dosyasını kopyalayınDVD filmi hard diskinize kopyalayın ve sabit diskiniz üzerinden DVD’ye yakınYüksek hız ve 20-40 dakika içinde 1’e 1 kopyalamaKullanımı çok kolayNerdeyse tüm DVD yazıcıları ve boş DVDleri destekliyor (DVD-R,DVD-RW,DVD+R,DVD+RW,DVD+R DL,DVD-R DL)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver