DVD Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir DVDx Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DVD Format Dönüştürücü DVDx Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DVDx isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DVDx, DVD formatındaki videoları VCD, SVCD, DivX, XviD ve WMV formatlarına dönüştürebilen ücretsiz bir video dönüştürücüdür.

Önemli! Yolcu_1293 rumuzlu editörümüzün yaptığı türkçe yamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Özellikleri:

Dönüştürülecek videoyu ister bir bütün halinde, isters CD boyutuna göre ayarlayabilmeniz için 74 dakikalık VCD, 80 dakikalık VCD gibi hazır şablonlar sunmakla beraber serbest değer girme imkanı da sunmakta.Dönüştüreceğiniz videoya DVD’de bulunan özellikler doğrultusunda video ses dili ve altyazı seçebilme imkanı bulunmakta.Dönüştürülecek video için 4/3, 16/9, pencereye sığdır ve kullanıcı girişli görüntü oranları kullanılabilmekte.Sound normalizer özelliğiyle videoların ses seviyelerinde olan problemleri çözülebilmekte.Programda kullanılmak üzere üç adet arayüze yer verilmiştir.Programın mevcut dil seçenekleri: Chinise, Deutsch, English, Français, German, Hungarian, Italian, Japanese, Norway, Spanish.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver