DVD dönüştürme DVD Ripleme DVD Ripleme Programı dvd ripleme resimli anlatım

Etiketler: dvd, DVD boyutunu değiştirme, Ücretisiz DVD Ripleme

DVD Ripleme Programı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

DVD Ripleme Programı

DVD Ripleme programı sayesinde DVD’lerinizin kalitesini bozmadan başka formatlara çevirebilir böylece DVD’lerinizin boyutunu azaltabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızda veya Harici harddiskinizde büyük dosya boyutuna sahip DVD’ler yerine küçültülmüş Divix veya Xvid gibi formatlara çevirebilirsiniz. Ücretsiz ve popüler programlardan biri olan auto gordian knot adlı program ile bunu nasıl yapacağınızı anlatacağız. Programın dili İngilizce olmasına rağmen oldukça basit bir arayüze sahip ücretsiz ve başarılı sonuçlar üreten Auto gordian knot kullanımı ise şu şekilde

Dosya Boyutu: 11,77 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Platform: Tüm Windows sürümleri

İndirme Sayfası: http://www.autogk.me.uk/modules.php?name=Downloads

Auto gordian knot adlı programı yukarıdaki linke tıklayarak indirme sayfasından programı bilgisayarınıza indirip kurulumu gerçekleştirin daha sonra düzenlemek istediğiniz DVD’yi bilgisayarınızın sürücüsüne takınız.

Resimde de göründüğü gibi “Input File” açıp düzenlemek istediğiniz DVD’nin .IFO uzantılı dosyayı seçiniz. “Output File” alanından da dosyanızın kayıt yerini ve ismini belirleyiniz.

Dosyanızı seçtikten sonra Subtitle track(s) bölümünde DVD’nizin desteklediği dil seçenekleri listelenir. Buradan Türkçe veya istediğiniz bir dili seçebilirsiniz. Audio track(s) bölümünden ses istediğiniz ses dosyalarını seçebilirsiniz. Aynı anda tüm dilleri seçebilme imkanına sahipsiniz ancak ne kadar çok dil seçerseniz dosyanızın boyutunun o derece artacağını unutmayınız.

Custom Size (MB) bölümünden dosyanızın boyutunu kendiniz belirleyebilirsiniz. gelişmiş ayarlara ulaşmak içinse Advanced Settings simgesine tıklayınız. burada dosyanızın yükseklik ve genişlik ayarlarını belirleyebilir dosyanızın Divix ve Xvid seçeneklerinden istediğinizi belirleyebilirsiniz. Aynı bölümden dosyanızın ses kalitesini belirleyebilirsiniz.

Preview butonu ile ön izleme yapabilirsiniz. Buraya dikkat işlemleri bitirdikten sonra ADD Job tıkıyorsunuz ve ardından START ile istediğiniz işlemler başlamış olacaktır.

Son Aramalar: dvd, DVD boyutunu değiştirme, DVD dönüştürme, DVD Ripleme, DVD Ripleme Programı, dvd ripleme resimli anlatım, Ücretisiz DVD Ripleme

en iyi dvd ripleme programı, ripleme programı, en iyi dvd rip programı, en iyi rip programı, en iyi dvd ripleme, ifo uzantılı dosya izleme, auto gordian knot türkçe proğram indir, ifo uzantılı dosya kopyalama, kaliteyi bozmadan cd den müzik kopyalama, kaliteyi bozmadan dvd rip yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver