Dünya Saatleri Uygulaması Ücretsiz İndir Sharp World Clock Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dünya Saatleri Uygulaması Sharp World Clock Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sharp World Clock isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sharp World Clock seçilen şehirler üzerinde o an saatin kaç olduğunu ve seçtiğiniz şehirlerle ilgili yararlı bilgileri size gösteren gelişmiş bir masaüstü dünya saatleri uygulamasıdır.

Her ne kadar bir dünya saatleri uygulaması olsa da, uygulama çok daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır. Masaüstünüzde o an ki saatini görmek istediğiniz şehirlerin konumlarını ve ülke bayraklarını da göstermektedir. Ayarlar menüsü altında daha farklı bir çok seçenek bulunmaktadır.

Sharp World Clock ile istediğiniz şehirlerin saatlerini masaüstünüze ekleyebileceğiniz gibi istemediklerinizi de kolaylıkla listeden çıkartabilirsiniz. Seçmek istediğiniz şehirleri kıta, ülke, şehir ve eyalet filtrelemeleri yardımıyla bulabileceğiniz gibi isterseniz direk olarak arama yapma şansına da sahipsiniz.

Aynı zamanda kolayca istenilen konuma ait interaktif bir harita üzerinde güneşin ve ayın evrelerini inceleyebilirsiniz. Program ayrıca içerisinde entegre olarak bir RSS okuyucu, alarm ve yapışkan not programıyla birlikte gelmektedir.

Dünya saatlerini masaüstünüze taşımak istiyorsanız Sharp World Clock gerçektende başarılı bir uygulama ve denemenizi öneririz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver