Dudak Dolgunlaştırma, Dudak Dolgunlaştırma Estetiği, Dudak Dolgunlaştırma Estetik Ameliyatı, Dudak Dolgunlaştırma İşlemi

dudak dolgunlaştırma nasıl yapılır, dudak dolgusu ameliyatı, dudak dolgusu estetiği

Dudak dolgusu nasıl yapılır?

Daha çok dudaklarının ince olmasından yakınanların ya da dudaklarına çekicilik kazandırmak isteyenlerin tercih etmiş olduğu bir estetik uygulaması olan dudak dolgunlaştırma işlemi, tarih boyunca kadınların güzellik simgesi olarak anılan dudaklarına çok farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Kadınları hem estetik hem de feminen göstermek için dudakların belrigin hale getirilmesi amacıyla yapılan dudak dolgusu, sosyal yaşam içinde de kadınlar için önemli bir husus olup çıkmıştır. Sadece estetik görünümü güzelleştirmek için değil, aynı zamanda bazı hormonal aktivite, travmalar, doku destek yapılarının zamanla azalmasına bağlı olarak hacim kaybedilmesi sebebiyle de dudak dolgu estetiği uygulanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dudak dolgunlaştırma nasıl yapılır?

Kadınların dudaklarına hacim ve dolgunluk kazandırmak için günümüzde sıklıkla uygulanan dudak dolgusu işleminde, dudağın genetik yapısı çok bozulmayacaktır. Dudak dolgusu estetik ameliyatında sadece dudağın kontürleri belirginleştirelecek, daha hacimli, dolgun dudaklara sahip olunması sağlanacak ve dolgunluk arttırılacaktır.

dudak dolgusu işleminde ik olarak hekim muayenesinden geçersiniz. Hekiminiz dudağınızın yüzünüzdeki konumunu ve dolgu sonrası görünümünü değerlendirmeye alır. İşleme başlamadan önce hastaya anestezi uygulanır ve sonrasında çok ince iğneler vasıtasıyla dudağın içine dolgu maddesi enjekte edilir. Dudak dolgunlaştırma estetiği yaklaşık olarak 25-30 dakika sürer ve hasta uygulama sonrası günlük hayatına hemen dönebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver