DriverMax Driver Güncelleme Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

DriverMax, bilgisayarınızda bulunan donanımlar için gerekli sürücüleri tespit edip otomatik olarak sürücü gümceleme yapabilceğiniz pratik bir bir driver güncelleme programıdır.

DriverMax ile zor bulunan sürücüleri internette aramak ya da birbiri ardına CD takarak sürücüleri yükleme işlemi yapmak zorunda kalmayacaksınız. DriverMax programı ile driver güncelleme işlemleri kolayca yapılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

DriverMax programı ile bilgisayarınızda kurulu olan tüm sürücüleri (ya da sadece istediğiniz driverları) bir klasöre ya da sıkıştırılmış bir dosyaya aktarabilirsiniz. Windows’u yeniden kurduktan sonra, bir kaç tıklama ile driver kurulum işlemlerini halledebilir ve 5-10 dakika içerisinde tüm sürücüler için otomatik olarak güncelleme yapılmış olur.

Driver güncelleme programı olarak DriverMax, ayrıca sisteminizde kurulu olan tüm sürücülerin detaylı bir bilgisini (sürümler, sürüm tarihleri) de sizinle paylaşır. Bu özellik, farklı bilgisayarlara kurulu driverlar arasındaki farkları analiz etmek istediğinizde çok işinize yarayacaktır.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver