DriverEasy Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: DriverEasy  Türkçe İndir, Son Sürüm İndir, DriverEasy  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, DriverEasy  Demo İndir Demosu, DriverEasy  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

DriverEasy, bilgisayarınızda eksik olan veya eski tarihli sürücüleri bularak bunları indirmenize ve bilgisayarınıza kurmanıza olanak tanıyan başarılı bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde bilgisayarınızda bulunan tüm donanım ürünleri hakkında bilgilere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

DriverEasy ile tek yapmanız gereken taramayı başlatmak ve tarama sonunda bilgisayarınızda bulunan donanımlara ait eksik sürücüleri indererek kurmaktır. Program deneme sürümünü kullandığınız için indirmek istediğiniz sürücüleri maksimum 30KB/s hızı ile indirebiliyorsunuz.

Program içerisinde bulunan “araçlar” menüsü altında donanım bilgilerini görüntüleyebileceğiniz gibi, bir yedekten sistem geri yüklemesi bile yapabilirsiniz. Sonuç olarak türünün en iyi örneklerinden olan DriverEasy, sürücülerle uğraşmak istemeyen kullanıcılar için doğru seçim olabilir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver