Downloader en iyi hızlı dosya indirme programı hızlı dosya indirme programı indirme hızlandırıcı

Etiketler: Dosya İndirme Yönetici programı indir, dosyaları hızlı indirme, Orbit

Hızlı Dosya İndirme Yöneticisi Orbit Downloader Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Dosya İndirme Yöneticisi Orbit Downloader

Orbit Downloader, program, video, müzik dosyalarını Myspace’den dosyaladığı gibi indiriyor. YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare ve genel indirmeleri çok daha kolay ve çok daha hızlı hallediyor. Orbit Downloader adlı indirme yöneticisi kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Programın sistem gereksinimleri arasında 64 MB Hafıza, 6 MB Boş disk alanı, Microsoft Windows NT / 2000 / XP / 2003 / Vista işletim sistemi, Internet Explorer 5.0 ve üst sürümü, FireFox 1.5 ve üst sürümü [FireFox3(Gran Paradiso) dahil], Opera, Chrome Maxthon ve Netscape internet tarayıcılarından herhangi biriyle sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Orbit Downloader indirme yönetici programının ücretsiz olmasının yanı sıra en güzel özelliği programın Türkçe dil desteği bulunması diyebiliriz. Programı bilgisayarınıza indirmek oldukça basit yaklaşık boyutu 4.2MB olan programı yükledikten sonra çalıştırınız ve menüden View sekmesine tıklayınız açılan menüden ise Language kısmına gelerek Turkish seçeneğini seçiniz ve Türkçe olarak kullanmaya devam ediniz.

Orbit Downloader ile HTTP/ HTTPS/ FTP/ RTSP/ MMS ve RTMP yöntemleri desteği sayesinde tek bir tıklama ile uzak sunucudan dosyaları indirebilirsiniz. Orbit Downloader basit mantıklı indirme hızlandırıcı sayesinde, dosya indirmelerini akıllıca parçalara böler böylece daha hızlı indirirsiniz. Program sosyal ağlardan indirme desteği sunar. Yüksek indirme hızı ve kolay kullanım arayüzü özellikle Türkçe oluşu kullanımını çok basit kılıyor. Metalink indirme desteği bulunan Orbit Downloader Proxy yapılandırmasını desteklemektedir.

Orbit Downloader İndir

Son Aramalar: Dosya İndirme Yönetici programı indir, dosyaları hızlı indirme, Downloader, en iyi hızlı dosya indirme programı, hızlı dosya indirme programı, indirme hızlandırıcı, Orbit, Orbit Downloader, Orbit Downloader indir

orbit neden çalışmıyor, hızlı dosya indirme programı, orbit chrome da çalışmıyor, orbit chorom desteklimidir, orbit çalışmıyor, orbit downloader android, orbit sadece html dosya indiriyor, orbit ile birşey indirmek, orbit google chrome da nasıl çalışır, orbut choreme uyumlu

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver