Doutzen Kroes Kimdir Doutzen Kroes Manken Hollandalı Süper Model

Doutzen Kroes Fotoğrafları Victoria’s Secret
Doutzen Kroes Kimdir-doutzen Kroes Fotoğrafları

Doutzen Kroes KimdirDoutzen Kroes Fotoğrafları
Kroes, lise öğreniminin ardından, fotoğraflarını Hollanda’nın başkenti Amsterdam’daki bir model ajansına gönderdi. Profesyonel modelliğe bu adımın sonrasında başlayan Doutzen Kroes, Time, Vogue ve Harper’s Bazaar gibi dergilerde çalışmaları yayımlandı.
Hollandalı süper model Doutzen Kroes, Victoria’s Secret’ın kataloglarında ve 2005 ile 2006 yıllarındaki moda şovlarında yer aldı. L’Oréal, Gucci, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Escada, Dolce & Gabbana, Valentino ve Versace gibi tanınmış markalarla çalışan ünlü model, 2005′te Vogue.com okurları tarafından “Yılın Modeli” seçildi.
Mayıs 2007′de Hilary Rhoda, Caroline Trentini, Raquel Zimmermann, Saşa Pivovarova, Agyness Deyn, Coco Rocha, Jessica Stam, Chanel Iman ve Lily Donaldson ile birlikte, Amerikan Vogue’nin belirlediği yeni süper modeller içinde yer aldı. Bu süper modellerin bazılarıyla birlikte 2008 yılı Pirelli Takvimi’nde yer aldı.
Forbes tarafından Temmuz 2007′de yapılan “Dünyanın En Çok Kazanan 15 Süper Modeli” listesine, 12 ayda elde ettiği 1,5 milyon dolar toplam gelirle 14. sıradan girdi.[1] Nisan 2008′de yapılan aynı listede ise, büyük bir çıkış göstererek 6 milyon dolar toplam gelirle 5. sırada yer aldı.[2]
Hollanda’nın kuzeyindeki Frizye’de doğmuş olan Doutzen Kroes, ana dili olan Batı Frizce için yürütülen kampanyalara da katıldı.[3]
VS de calısan manken mesleğinde çok başarılı olmakla birlikte 1 çocuk sahibi bir annedir. Kendisi reklamlarda ve katolog çekimlerinde boy göstermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Omrop Fryslân, 2006′da Doutzen Kroes hakkında bir belgesel çekti. Piter Claus, Milano moda haftası boyunca Kroes’i takip etti. Çekilen bu belgesel, çeşitli ödüllere layık görüldü.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}

220px-Doutzen_Kroes_Cannes_2009

220px-Doutzen_Kroes_Cannes_2009

doutzenkroes09

doutzenkroes12n

doutzenkroes0032

doutzen-kroes-vs-workout

images

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver