Dosya Yedekleme ve Kurtarma Yazılımı Ücretsiz İndir Norton Save & Restore Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Yedekleme ve Kurtarma Yazılımı Norton Save & Restore Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Norton Save & Restore isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Save & Restore 2.0 bilgisayarınızdaki bilgileri kayıt altına alıp korumanız için geliştirilmiş bir yazılımdır. Otomatik olarak sistem ve önemli dosyalarınızın yedeğini alır ve bunları güvenli bir şekilde saklar. Otomatik olarak sisteminize alınan bu yedekler sayesinde dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

Yedeklemelerin öneminin ve aksatılmaması gereken bir işlem olduğunun bilincinde olan her kullanıcı için gerekli olan yazılımla yedeklemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Otomatik olarak hem yedekleme hem de her siste formatında geri yükleme yapabilen programla dosyalarını kurtarmanız mümkün. Dilerseniz tüm sistemin dilerseniz sadece seçilen alanların yedeğini alan Norton Save & Restore 2.0 ile veri kayıplarını geride bırakacaksınız.  

Özellikler:

Otomatik yedekleme ve yenileme.Sistem hatalarında yenileme özelliği. Sistemin tüm yedeğini ve seçilmiş dosyaların yedeğini alma.Şifreleme ile yedekleme Foto ve önemli dosyaları koruma.Otomatik olarak yedekleme yapıp tek adımda sistemi iyileştirme.Seçtiğiniz tüm dosya ve klasörleri yedekleme imkanı.Takvimsel otomatik yedekleme.Sistem dosyalarını sistemi yeniden başlatmaya imkan vermeyecek şekilde düzeltme.Hızlı yedeklemeler ve daha az zaman kaybı.Yedeklenen dosyalar arasında arama yapabilme imkanı.Minimum Sistem Gereksinimleri:

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver