Dosya Yedekleme Programı Ücretsiz İndir MozyHome Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Yedekleme Programı MozyHome Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MozyHome isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bilgisayarınızdaki verilerin güvenliğinden şüphe ediyor ve herhangi bir yokolma, hırsızlık ya da afet karşısında tüm önemli bilgilerinizin yedeklenmiş olmasını diliyorsanız MozyHome sizin için uygun bir ücretsiz uygulamadır.

Programın temel işlevi önceden tanımlanmış ve dilerseniz ekleme-çıkarma yapabileceğiniz dosyalarınızı istediğiniz aralık, koşullar veya adetlerde otomatik ya da manuel olarak kendi çevrimiçi sunucularında yedek olarak tutmak. Herhangi bir bilgi kaybınızda tek yapmanız gereken MozyHome’u kullanarak önceden çevrimiçi alana yedeklediğiniz bilgilerinizi tekrar almak.

Programın temel olarak yedeklediği dosya kategorileri: Müzikler, E-Posta ve Kontaklar, Dökümanlar, Fotoğraflar, Sık Kullanılanlar, Veritabanları, Finansal Veriler ve Videolar. Bütün bu verilerinizi tutabilmek için 2 GB depolama alanı MozyHome ile birlikte yine ücretsiz olarak veriliyor. Daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız ücretli seçenekler de elbette mevcut.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver