Dosya ve Klasör Özelliği Değiştirme Programı Ücretsiz İndir Attribute Changer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya ve Klasör Özelliği Değiştirme Programı Attribute Changer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Attribute Changer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Attribute Changer,bilgisayarınızda bulunan tüm dosya ve klasörlere ait; tarih, saat, oluşturulma tarihi, değiştirilme tarihi v.b. tüm bilgileri ücretsizce değiştirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Dijital fotoğraf makineniz ile çektiğiniz fotoğraflarınıza ait tarih, saat ve Exif bilgilerini de Attribute Changer ile kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Aynı zamanda program kullandığınız işletim sisteminizin sağ tuş menüsüne kendisini entegre ediyor ve böylelikle yapmak istediğiniz işlemleri daha hızlı ve kolay şekilde yapabiliyorsunuz. Kolay kullanımı ve şık arayüzü ile dosyalarıyla içli dışlı olan her kullanıcının zaman zaman işine yarayabilecek bir program.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver