Dosya ve Klasör Düzenleme Programı Ücretsiz İndir DropIt Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya ve Klasör Düzenleme Programı DropIt Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DropIt isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Veri dosyalarınızın ve klasörlerinizin otomatik olarak düzenlenmesini istiyorsanız oldukça basit, ufak ancak kullanışlı bir uygulama olan DropIt sizin için yaratılmış demektir.

Dosyalarınızı organize etmeniz gerektiğinde tek yapmanız gereken ekranınızda sabitlenmiş bekleyen DropIt logosunun üstüne dosyalarınızı bırakmak ve gerisini programın yaptığını izlemek. Programın ayarları sayesinde dosya ve klasörlerinizde 9 farklı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler “Taşı, Kopyala, Sıkıştır, Çıkart, Yeniden Adlandır, Birlikte Aç, Listele, Sil ve Yoksay”. Filtreleme seçenekleri ise dosya adı, uzantısı, yeri, boyutu veya tarihi.

Bahsettiğim program logosunun üstüne bıraktığınız her bir dosya daha önceden programa tanımladığınız işlemlerden birisini gerçekleştirerek sizi pek çok zahmetten kurtaracaktır.

3.9 Sürümüyle Gelen Özellikler:* Geliştirilmiş otomatik güncelleme.* Geliştirilmiş arayüz.* HTML temalar için geliştirilmiş destek.* İzlenen monitörler için onay kutuları eklendi.* HTML listesi resimleri için lightbox önizlemesi eklendi.* Bilinen hatalar düzeltildi.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver