Dosya Silme Programı Ücretsiz İndir XL Delete Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Silme Programı XL Delete Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda XL Delete isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

XL Delete, bilgisayarınızdaki eski dosyaları ve programları silmeninizi sağlayan güçlü ve etkili bir kaldırma aracıdır.

Pek çok bilgisayar kullanıcısı geri dönüşüm kutusuna yolladığı programların, dosyaların, belgelerin silindiğine inanır. Oysa ki geride izler bırakır. Bunlar hesap bilgilerinizden, banka kayıtlarınıza kadar çok gizli içeriğe sahip veriler olabilir. XL Delete ile artık iz bırakmadan tüm silinmiş dosyaları kesin olarak bilgisayardan silebilirsiniz.

Özellikler

Bilgisayarınızda genellikle documents and settings(username)cookies klasöründe yer alan index.dat dosyalarını temizler.Index.dat dosyaları bilgisayarınızda cookies, history, temporary internet files gibi klasörlerde yer alır ve spyware’lerin gelişine zemin hazırlar. Program ile bunu önleme imkanına sahipsiniz.Kolay seçimlerle birkaç adımda dosyanızı silebilirsiniz.Programların bıraktığı gereksiz dosyaları ve türlü uzantılı belgeleri temizler.Sabit diskinizde görebildiğiniz boş alanı güvenle temizleyebilme.Taşınabilir ve çıkartılabilir tüm disklerde güvenli ve uyumlu bir şekilde çalışabilme.

Program Net Framework 1.1 gerektirmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver