Dosya Silme Programı Ücretsiz İndir Deletor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Silme Programı Deletor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Deletor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Deletor bilgisayarınızdan programları kaldırmanıza ve dosyalarınızı sizin kriterlerinize göre düzenleminize yarayan yararlı bir programdır. Bu uygulama ile gizliliğini sağlamak istediğiniz dosyaları silmeden önce tahrip edebilir ve kurtarılmasının önüne geçebilirsiniz. Dosyaları isimlerine, özelliklerine, dosyanın kurulduğu yere yada zamana göre filtreleyebilirsiniz. Silme uygulaması içerdiği yardım penceresi özelliği ile süreci tek bir noktadan izlemenizi sağlar.Deletor filtre paketleri uygulayabilmenize ve sık kullandığınız silme özelliklerini kolayca seçmenizi sağlar. Temizleme sürecini; yığın dosya, kısayollar ve taslaklar ile düzenleminizi sağlar.Özellikler:Tekrar kullanılmasını istemediğiniz dosyaları parçalayarak kurtarılmasının önüne geçer.Tek bir işlem ile ortak dosyaları yönetebilirsiniz.İsmine, özelliğine, zamanına ve sürecine göre dosyaları filtreleyebilirsiniz.Silme profilinizi kaydedebilir ve tekrar kullanabilirsiniz.Geri dönüşüm kutusunu güvenle silebilirsiniz.İşlem sonucunda sabit diskinizde açılacak boş alanı önceden görebilirsiniz.”Sürükle ve Bırak” özelliği ile kolayca kullanabilirsiniz.Reklam yazılımı, casus yazılım ve virüs içermez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver