Dosya Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir UHARC/GUI Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Sıkıştırma Programı UHARC/GUI Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda UHARC/GUI isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

UHARC/GUIbenzersiz dosya sıkıştırma özelliğini kullanarak yüksek boyuta sahip dosyalarınızın boyutunu küçültebilirsiniz. Özellikle yüzlerce video ve resimden oluşan bir arşive sahipseniz, UHARC/GUI programı arşivinizin az yer kaplamasını sağlayacaktır. Arşivinizdeki filmlerin boyutu yüzünden bilgisayarınızda yeterli boş alan kalmadıysa UHARC/GUI programını kullanarak bütün arşivinizi tek tıklamayla küçültebilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı kolay olan UHARC/GUI’nin sıkıştırma yeteneği sayesinde oyunların, filmlerin, videoların ve resimlerin boyutlarını düşürebilir, taşınabilir diskinize atmak için uygun hale getirebilirsiniz. Programı küçük dosyalar yerine büyük boyutlu dosyalarda kullanırsanız profesyonel sıkıştırma özelliğinin tatmin edici olduğunu görebilirsiniz.

Alternatif olarak Winrar programını da deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver