Dosya Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir Bandizip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Sıkıştırma Programı Bandizip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bandizip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bandizip hafif, hızlı, Türkçe ve tamamen ücretsiz bir arşivleme yazılımıdır. WinZip, 7-Zip, WinRAR ve diğer arşiv formatları ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Hızlı sürükle bırak ve yüksek hızlı arşivleme fonksiyonları sayesinde yüksek hızda arşivleme ve açma algoritmalarına sahiptir. Bu sayede kullandığınız sıkıştırma programlarından çok daha hızlı şekilde sıkıştırma ve açma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Zip, 7z, Rar gibi popüler sıkıştırma formatları dahil olmak üzere daha bir çok sıkıştırma formatını desteklemektedir. Kullanışlı arayüzü ve aynı zamanda Türkçe olması nedeniyle kolayca kullanabilirsiniz. Bandizip’i bir kere denedikten sonra belki daha önce kullandığınız dosya sıkıştırıcıdan bile vazgeçebilirsiniz. Denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bandizip   WinZip   WinRAR   7-Zip  
Ücretsiz o x x o
.z01 açma o o o x
.part1.rar açma o o o o
7zip.001 açma o x x o
zip.001 açma o o x o
Unicode dosya adları o
Hızlı sürükle & bırak o x x x
Yüksek hızlı arşivleme  o x x x

Bandizip ile Kendi Kendine Açılan Arşiv Dosyaları Hazırlama

Alternatif olarak Winrar programını da deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver