Dosya Şifreleme Yöneticisi Ücretsiz İndir Kaspersky KryptoStorage Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Şifreleme Yöneticisi Kaspersky KryptoStorage Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kaspersky KryptoStorage isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky‘nin yeni ürünü KryptoStorage, gizli kalmasını istediğiniz veri ve dosyaları size özel şifreli bir klasörde saklayarak erişimini başkaları için imkansız hale getiriyor. Dilerseniz güvenli dosya silme özelliğiyle dosyalar geri getirilemeyecek biçimde kalıcı olarak silinir. Bu işlemden sonra veri kurtarma programlarıyla silinen veriler geri gelmez.Veri hırsızlığına karşı geliştirilen KryptoStorage, verileri şüpheli yazılım ve güvenli olmayan WiFi bağlantılarına karşı korur. Hatta bilgisayarınız çalınsa bile verilerinize ulaşılamaz. AES-128 algoritması kullanılarak şifrelenen bilgilere sizin belirlediğiniz güçlü parola olmadan ulaşılamaz. Şifreli veri alanına dilediğiniz kadar klasör ekleyebilirsiniz. Şifreli olarak saklanan verileri dilediğiniz medya aygıtına kopyalayarak yanınızda bulundurabilirsiniz. Kaspersky KryptoStorage değerli verileriniz için dijital bir kasa oluşturarak veri hırsızlığının önüne geçiyor.Özellikler:Kaspersky KryptoStorage güvenli bir şekilde dosyalarınızı yetkisi olmayanların kullanmasını engeller ve veri hırsızlıklarına karşı gelişmiş şifreleme teknolojisi sayesinde korur.Kaspersky KryptoStorage, verilerinizi şifreleyerek harici medya araçlarında güvenle kullanabilirsiniz. Şifreleme sistemi AES-128 olarak bilinen askeri alanda kullanılan bir şifreleme sistemidir. Kaspersky KryptoStorage izinsiz şekilde verilerinize erişilmesini engeller.Şifrelediğiniz klasörler ve dosyaları herhangi bir medyaya kopyalayabilirsiniz içine yeni dosyalar ekleyebilir, istediğiniz başka bir medya aracına çok hızlı şekilde transfer edebilirsiniz.”On the fly” Veri Şifreleme sistemiyle şifrelenen dosyalar bozulmaz, sorunsuz şekilde dosyayı tekrar açabilirsiniz.Güvenlik altına alınan dosya veya klasörler şifrelidir. Hiçkimse dosyalarınıza erişemez, açamaz, yapısını bozamaz veya silemez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver