Dosya Şifreleme Programı Ücretsiz İndir The Vault Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Şifreleme Programı The Vault Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda The Vault isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyalarınızı şifrelemek mi istiyorsunuz? The Vault şifreli kasalar oluşturup dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Sahip olduğu farklı ve güçlü şifreleme seçenekleri ile aradığınız program olan The Vault her türden dosyayı şifreleyebiliyor.

Genel Özellikleri:

– Çok sayıda kasa oluşturabilme- Kasalar içinde klasörler oluşturabilme- Herhangi bir kasaya sınırsız sayıda dosya ve klasör ekleyebilme- Windows Gezgini üzerinden sürükle bırak yönetmi ile dosya ekleme- Herhangi bir kasa içerisinden istenilen dosyayı veya klasörü silebilme- Kasaları ve içerisindeki tüm dosyaları silebilme- Kasalar içerisindeki dosyaları şifre girerek disk üzerine çıkartabilme- Kasa içerisinden açılan ve üzerinde değişiklik yapılan dosyaları direk olarak kasa içerisinde yeniden kayıt etme- Kasa içerisinde sürükle ve bırak desteği- Tüm Windows sürümleri ile uyumlu ve düzgün bir şekilde çalışabilme- Entegre şifreleme performansı testi- Ve daha birçok özellik …Kullanılabilir Cipher Seçenekleri:Blowfish, Rijndael, Serpent, TwofishKullanılabilir Hash Seçenekleri:MD5, Sha256, Sha384, Sha512

Not: Uygulamayı ilk olarak çalıştırdığınızda sizden bir şifre onaylamanız isteniyor. Bu şifre program arayüzüne ve kasalarınıza ulaşmanız için her zaman kullanmanız gereken bir şifredir. Dikkatli bir şekilde belirlemenizi tavsiye ederiz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver