Dosya Şifreleme Programı Ücretsiz İndir PowerKey Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Şifreleme Programı PowerKey Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PowerKey isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PowerKey, bilgisayarınızda bulunan tüm dosyalarınızı, belge ve verilerinizi güvenle saklamak ve korumak için tasarlanmış gelişmiş bir şifreleme yazılımıdır.

Kullanımı kolay ve esnek bir arayüze sahip bu program ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde şifreleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz. SFX paketleri oluşturarak da dosyaları şifrelemenize izin verir. Şifrelemek istediğiniz dosyayı seçip bir parola belirledikten sonra hızlı bir şekilde dosyayı SFX veya EXE olarak şifrelenmiş bir şekilde size sunar. Şifrelediginiz dosyayı isterseniz parolayı doğru girerek çözebilir, güvenli bir şekilde silebilir ya da parolasını değiştirebilirsiniz.

Kullanımı konusunda da size sıkıntı vermeyecek ve  hiçbir zorluk yaşamadan PowerKey ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde şifreleyerek güvenlik altına alacaksınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver