Dosya Şifreleme Programı Ücretsiz İndir EncryptOnClick Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Şifreleme Programı EncryptOnClick Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EncryptOnClick isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program sayesinde dosyalarınıza istediğiniz şifreyi verebilir ve şifrelediğiniz dosyaların şifrelerini kaldırabilirsiniz. Sizin için önemli resim, video veya döküman dosyalarını bu program ile kolayca şifreleyebilirsiniz. 

EncryptOnClick neler yapabilir:

Birçok şifreleme ve şifre çözme yöntemi kullanır.Dosyalarınızı kendi belirlediğiniz parola ile korursunuz.İsterseniz bir dosyayı, isterseniz birden fazla dosyayı şifreleyebilirsiniz.USB belleklerinizdeki dosyalarda da şifreleme yapabilirsiniz.Dosyalarınız sıkıştırılsa bile şifreli kalacaklardır.Önemli: Programı kullanarak şifrelediğiniz dosyaların, şifrelerini kesinlikle unutmamalısınız. Program üreticisi şifreleri geri verme gibi bir yönteme sahip olmadığından şifrenizi dikkatli seçmelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver