dosya şifreleme programı Klasör gizleme programı Klasör şifreleme programı

Etiketler: dosya gizleme programı

Ücretsiz Dosya, Klasör Gizleme ve Şifreleme Programı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Dosya, Klasör Gizleme ve Şifreleme Programı

WinMend Folder Hidden adlı ücretsiz olarak sunulan program ile dosya ve klasörlerinizi gizleyebilirsiniz. Programın kurulum işlemini tamamladıktan sonra başlangıç kısmında belirleyeceğiniz bir şifre ile dosya ve klasörlerinizi kolayca gizleyebilir ve tekrar kolayca görünür hale getirebilirsiniz. Başkaları tarafından açılmasını istemediğiniz dosya ve klasörleri şifreleyerek istemediğiniz kişilerin erişiminin önüne geçebilirsiniz. Gizlenen dosya ve klasörler şifreli olacağı için verileriniz diğer programlara karşıda koruma altında olacak.

Folder Hidden hem yerel disklerde hem de USB sürücülerde kolaylıkla dosyalarınızı gizleyebilirsiniz. İlk açılışta bir şifre belirledikten bu şifreyi unutmamanız gerekir. Eğer çok gizli bir dosya ise şifrenin kırılamaması için karakter, sayı ve harf kombinasyonundan oluşan zor bir şifre belirleyiniz. Daha sonra klasör gizlemek için Hide Folder’a dosya yüklemek için ‘Hide File(s)’a tıklayınız. Bunu yaptığınızda gizlediğiniz dosyalarınızın bulunduğu diski başka bir bilgisayara taksanız bile gizli kalmaya devam edecektir. Dosyaları geri getirmek için ise programı açıp dosyanızı seçtikten sonra ‘Unhide’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

WinMend Folder Hidden Programının Özellikleri:

Ücretsizdir.

Dosya ve klasörleri gizleyebilir ve gösterebilir.

Şifreli koruma sağlayabilir.

Gizlediğiniz dosya ve klasörlere zarar görmez.

Şifrenizi istediğiniz zaman program içerisinden değiştirebilirsiniz.

Gizlenmiş dosya ve klasörlerin listesini program içerisinden takip edebilirsiniz.

USB disklerde kullanılabilirsiniz.

Programın sağ üst köşesindeki renk paletinden istediğiniz rengi seçerek renk ayarlaması yapabilirsiniz.

http://www.winmend.com/folder-hidden

Son Aramalar: dosya gizleme programı, dosya şifreleme programı, Klasör gizleme programı, Klasör şifreleme programı

köşeye dosya gizleme programı, nokia asha foto şifreleme programı, samsung dosya şifreleme programı, android tablet klosör gizleme, samsung galaxy 10 1 tablet belge saklama, samsung galaxy dosya şifreleme, nokia klasör gizleme programı, android tablet kılasör şifr, iphone dosya saklama programından bilgisayara, samsung ücretsiz dosya şifreleme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver