Dosya Restorasyon Programı Ücretsiz İndir Restoration Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Restorasyon Programı Restoration Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Restoration isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri Dönüşüm Kutusu içerisinden de silinmiş olan veya yanlışlıkla Shift tuşu basılıyken bilgisayardan tamamen silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz basit ve küçük bir dosya geri kurtarma programı olan Restoration sizi büyük bir dertten kurtarabilir.

Restoration aynı zamanda bu işlevinin tersine de iş görerek hiçbir şekilde tekrar geri getirilmemesini istediğiniz dosyaları tamamen disk üzerinden silmenize yardımcı oluyor. Özellikle önemli dosyalar ve gizli veriler üzerinde kullanmak isteyeceğiniz bu özellik ile başkalarının eline geçmemesini istediğiniz bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Kurulum gerektirmeyen yapısı ile Restoration uygulaması bilgisayarınızda çöp dosyalar bırakmaz. Ayrıca kurtarmaya çalıştığınız dosyalar geri getirme işleminden sonra düzgün çalışmayabilir veya veriler tam olmayabilir fakat yine de sizin için çok önemli ve özel dosyaları kurtarmak için Restoration ile şansınızı denemenizi öneririz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver