Dosya Paylaşma ve Takım Çalışması Uygulaması Ücretsiz İndir Box Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Paylaşma ve Takım Çalışması Uygulaması Box Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Box isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Veri yedekleme, senkronizasyon ve paylaşım için yararlanabileceğiniz Box servisinin Android uygulaması sayesinde buluttaki belgelere her an ulaşabilirsiniz. Android kullanıcılarına ücretsiz depolama alanını 50 GB’a kadar yükseltme şansı veren uygulamayı Box web servisiyle paralel kullanıyorsunuz. Deneme ve ücretsiz kullanım amaçlı 5 GB’lık bir alan kullanıcılara veriliyor. Ortak Çalışma: Paylaşımlı belgelere istediğiniz kişileri davet edin. Çalışma arkadaşlarınızla ortak çalışmalar yapın, belgelere yorumlar yazın, görevler oluşturun, iş bölümü yapın.Veri Güvenliği: Sakladığınız ve paylaştığınız veriler 256-bit SSL güvencesiyle saklanır. Sizin isteğiniz dışında kimse belgelerinize ulaşamaz.

Bulutta Veri Depolama: Box’ın sunduğu 5 GB’lık ücretsiz alanda verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Bulutta saklanan verilere istediğiniz an, istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın Öne Çıkan Özellikleri

BlackBerry mobil cihazlaran dosya yükleme, görüntüleme.
Çevrimdışı kullanım için SD karta yedekleme.
Belgeleri oluşturulan linklerle paylaşma.
Buluttaki dosyalarda değişiklik yapma.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver