Dosya Paylaşım Yazılımı Ücretsiz İndir Podmailing Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Paylaşım Yazılımı Podmailing Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Podmailing isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Podmailing ile arkadaşlarınızla e-posta yoluyla kolaylıkla dosya paylaşabilirsiniz. Göndereceğiniz dosyayı ve arkadaşlarınızı belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey e-posta’yı göndermek ve dosyanın Podmailing sunucularına yüklenmesini beklemek. Böylelikle e-posta’yı alan arkadaşınız e-posta’ya eklediğiniz dosyayı Podmailing sunucularından kolaylıkla indirebilecektir.

Yazılımın menülerinden News butonuna tıklayarak açılan pencereden göndereceğiniz dosyayı ve arkadaşlarınızı belirledikten sonra Send My Podmail butonu ile e-posta’yı gönderebilirsiniz.

E-posta’yı alan arkadaşınız e-posta’daki bağlantıya tıklayarak, göndermiş olduğunuz dosyayı indirebilmesi için bir web sayfasına yönlendirilecek ve dosyayı ister Podmailing yazılımıyla, ister Bittorrent yazılımı ile isterseniz doğrudan Windows üzerinden indirebilecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver