Dosya Paylaşım Programı Ücretsiz İndir Tribler Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Paylaşım Programı Tribler Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tribler isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tribler kullanıcıların istediği içerikleri bularak indirmelerine ve aynı zamanda diğer kullanıcılarla içerik paylaşmalarına yarayan bir dosya paylaşım programıdır. Video, ses, resim dosyaları ve daha fazlasını kolayca arayarak bulabilir ve istediğiniz dosyaları paylaşıma açabilirsiniz.

Program yardımıyla anahtar kelimeler yardımıyla istediğiniz içerikleri arayabilir, bulduğunuz içerikleri rahatlıkla indirebilirsiniz. İsterseniz hazırlanmış kategoriler altından paylaşıma yeni açılan dosyaları ve popüler içerikleri görebilirsiniz. Aynı zamanda program üzerinden arkadaşlar edinebilir ve karşılıklı iletişim kurabilirsiniz.

Entegre video ve ses oynatıcı sayesinde beğendiğiniz videoları anlık olarak izleyebilir, sevdiğiniz ses dosyalarını dinleyebilirsiniz.

Tribler sosyal bir uygulamadır. Böylece diğer kullanıcılarla arkadaş olabilir ve beğendiğiniz içerikleri kolayca arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu şekilde insanların aradıkları dosyaları bulması kolaylaşır ve içerik zenginliği oluşur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver