Dosya Paylaşım Ağı İstemcisi Ücretsiz İndir DC++ Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Paylaşım Ağı İstemcisi DC++ Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DC++ isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DC++ sizlere paylaşmanın özgürlüğünü sunuyor! DC++ Windows işletim sistemleri üzerinde kullnılabilen açık kaynak olarak geliştirilmeye devam eden bir direkt bağlantı ağı yazılımı. Bu istemci ile internet üzerinden bağlandığınız ağlar ile milyonlarca dosyanın paylaşıldığı bir paylaşım denizindeki yerinizi alacaksınız. Hiçbir limit bulunmayan bu uçsuz bucaksız platform üzerinde istediğiniz doküman, müzik, video ve diğer medya dosyalarını, resimlerinizi kısacası her türlü dosyayı paylaşabileceksiniz.

 

Reklamsız içeriği, basit yapısı ve sade arayüzü ile kullanılabilirliği yüksek ve kolay olan bu program kullanıcıları tatmin eder seviyede. Entegre firewall ve router desteği, multi-hub bağlantıları gibi fonksiyonel özelliklere de sahip bu program ile otomatik bağlantılar yapabilecek ve indirme işlemlerinize kaldığınız yerden her zaman devam edebileceksiniz.

DC++ ile çok sayıda ağa bağlanabilir ve bu ağlar üzerinde gelişmiş arama seçenekleri ile istediğiniz isimde ve nitelikteki dosyaları kolaylıkla bulup direkt bağlantı ağları ile indirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Güncellenen sürümleri ile STLport özellikleri de geliştirilmiş olan programın dosya paylaşımı konusunda yeni bir çığır açtığı apaçık ortadadır. Artık dosya ararken, yüklerken veya paylaşırken sınır tanımayacaksınız.

Not: Programı Türkçe kullanmak için “Settings → Appearance → Language” sekmelerini takip ederek Türkçe dil seçeneğini ayarlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver