Dosya Parçalama Programı Ücretsiz İndir Splitty Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Parçalama Programı Splitty Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Splitty isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyaların bilgisayarımızda kapladığı alan her geçen gün artmaktadır. Fakat bunları başka bir yere göndermek istediğimizde büyüklüğünden dolayı sorun yaşamaktayız.Splitty büyük boyutlu dosyalarınızı parçalamanıza ve onları tekrar kullanılabilecek şekilde birleştirmenize yarayan bir programdır. Böylece parçaladığınız dosyaları kolayca flash diskinizle, e-mail adresinizle, dosya paylaşım siteleriyle ve CD yada DVD ile birlikte istediğiniz yere gönderebilirsiniz.Splitty dosyalarınızı parçalarken aynı zamanda onları şifreleyerek güvenliğini sağlar. Dosyalarınızı istediğiniz parçaya yada istediğiniz boyutta parçalara ayırmanızı sağlar. Programa dahil edilmiş parçalayıcı özelliği ile dosyalarınızı güvenle ayırabilir ve tekrar birleştirebilirsiniz.”Sürükle ve Bırak” özelliği ile bilgisayarınızda parçalamak istediğiniz dosyayı programın içine sürükleyip bırakarak kolayca kullanabilirsiniz.Özellikler:

4GB‘dan daha büyük dosyalara uygulanabilir
Dosyaları kendi programı ile parçalarsınız
Parçaladığınız dosyalara yorum yada uyarı ekleyebilirsiniz
Parçalama sırasında veri kaybı oluşmaz
Sağlama özelliği ile parçaladığınız dosyayı kontrol edebilirsiniz
Taşınabilir disklere uyumludur
Uygulama istatistiklerini inceleyebilirsiniz
“Sürükle ve Bırak” özelliği ile kolay kullanım sunar
Yardım rehberi içerir
Bölgesel ayarları destekler
Reklam yazılımı, casus yazılım ve virüs içermez

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver