Dosya Kurtarma Programı Ücretsiz İndir Recover Lost Data Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Kurtarma Programı Recover Lost Data Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Recover Lost Data isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit bellek, taşınabilir flash bellek, harici bellek, hafıza kartları gibi medya ortamlarında kaybolan veya yanlışlıkla silinen verilerinizi kurtarabileceğiniz bir programdır. Bilgisayarınızda ya da kullanıdğınız diğer medya ortamlarında silinmiş fotoğraf, resim, video, müzik ve kişisel diğer dosyalarını tarayarak bulur. Daha sonra istediğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz.

Programın arayüzü basit ve kullanımı kolaydır. Ana menüde bulunan kısayolları kullanarak silinen veya kaybolan verileriniz kolayca geri getirebilirsiniz.

Menüde bulunan işinize yarayabilecek özellikler:

Recover lost files: Kayıp dosyaları kurtarma.Recover lost email: Kayıp e-postaları kurtarma.Permanently delete data: Bu özelliği kullanarak istediğiniz dosyaları tamamen silebilirsiniz. Kullandığınız takdirde verilerinizi bir daha kurtarma sanşınız olmayacaktır.

Sistem Gereksinimleri:

Intel Pentium 350MHz İşlemci32MB RAM (Önerilen 256MB)800 x 600 16-bit Renk, Ekran Kartı10MB Bellek AlanıNot: Programın deneme sürümünde 3 dosya kurtarabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver