Dosya Kurtarma Programı Ücretsiz İndir Handy Recovery Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Kurtarma Programı Handy Recovery Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Handy Recovery isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Handy Recovery, kaza eseri kaybettiğiniz dosyaları geri getirmek için yazılmış bir programdır. Windows işletim sistemleri kurulu bilgisayarlardaki bütün verileri kurtarabilir ve bu sayede yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz. Format attığınız bilgisayarınızdaki verilerinizi kurtarmak için kullanabileceğiniz piyasadaki en iyi programlardan birisidir. CF/SM/SD kartlardan resim dosyalarını da kurtarabilme imkanını size sunan bu program ile silinmiş tüm içeriğinizi geri getirebilirsiniz. Önizleme özelliği ile de hangi dosyayı kurtarmak istediğinizi size opsiyonlu olarak sunun bu program ile kurtaramayacağınız hiçbir dosya yok. 

Versiyon 4’te HFS/HFS+ sistem dosyaları desteği, silinmiş öğeleri önizleme ile takip edebilme özelliği ve geri getirme işlemlerinde optimizasyon seçenekleri diğer özelliklere ek olarak gelmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver