Dosya İndirme Yöneticisi Ücretsiz İndir GigaGet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya İndirme Yöneticisi GigaGet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GigaGet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gigaget download yöneticisi ile p2sp (paylaşımcı ve sunucu bazlı) paylaşımlar yapabilirsiniz. Bu sayede indirme hızınız 7 ile 10 kat daha hızlı şekilde gelişecektir. Güvenli ve kolay kullanımı ile de oldukça rahat kullanabileceğiniz bu yeni nesil indirme yöneticisi sayesinde aradığınız bir çok şeyi artık daha rahat bulabileceksiniz. Ve üstelik daha da hızlı indireceksiniz. Ayrıca download listesi kaydedip onu sıraya koyabilme özelliği de mevcut.

Bir kaç özelliği:

100% ücretsiz!Reklam veya casus yazılım barındırmaz!Üyelik gerektirmez!Veri transferi şifrelidir. Yani güvenlidir. Download listelerini belirleyebiliri, şifreleyebilirsiniz.Çok formatlı ve browser destekli bu program sayesinde Internet Explorer, Firefox, Maxthon ile uyumlu bir dosya indirme yöneticiniz olacak. Http/Ftp/MMS/RTSP/FlashIntelligent Web‘lerinden de dosya çekebilme yeteneği sayesinde artık tüm download’larınız Gigaget üzerinden olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver