Dosya İndirme Yöneticisi Ücretsiz İndir GetRight Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya İndirme Yöneticisi GetRight Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GetRight isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bitmeyen veya kayıp yükleme işlemlerine artık hiçbir zaman denk gelmiyiceksiniz. GetTight basit olarak yüklemelerinizi geliştiriyor ve optimize ediyor. Download işlemlerinize artık kaldığınız yerden devam edebiliceksiniz. Sizde bu ödüle sahip Download Yöneticisi ve Hızlandırıcıyazılımı denemelisiniz.

Hızlandır – dosyayı birkaç sunucudan aynı zamanda yükleyerek en hızlı yüklemeyi yaşayın.
Yönet – artık download sırasında kayıp zaman kayıp dosya gibi sorunlarla karışılaşmıyıcaksınız, herşey artık daha basit biten ve işlemde olan yüklemelerinizi anında takip edebiliceksiniz.
Geri Getirin – bağlantı kopması, sistem göçmesi vb. durumlarda artık dosya indirmeleri herhangi bir şekilde kesildiğinde devam etme şansına GetRight ile sahipsiniz.
Kullanımı Kolay ve Güçlü – web tarayıcınız ile uyumlu olarak çalışarak dosya yüklemelerinizde erişimi kolay hale getiriyor ve gelişmiş kullanıcılar için gelişmiş özelliklere sahip.
Güvenilir – GetRight dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan bir yazılım ve milyarlarca dosya yüklemesi yapılan bir program.
Eğlenceli – Yükleme yaptığınız pencere içinde oyunlarda oynuyabileceğiniz programda yüklemeleri beklerken sıkılmıyıcaksınız.

Eskiden dial up modemlerde karşılaşılan sorunlardan biri olan internet bağlantısı kesilme problemlerinde tekrar internete bağlanma özelliği ile gönüllerde taht kurmuş bu program kendini günümüzün şartlarına uydurarak en yeni özellikleriyle karşımıza çıkıyor. GetRight ile indirmek istediğiniz dosyanın alternatif yükleme adreslerini arayıp isterseniz aynı anda birden fazla sunucudan yükleme yaparak download işleminizi hızlandırabilirsiniz. Ayrıca GetRight artık BitTorrent desteği de sunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver