Dosya İndirme Yöneticisi Ücretsiz İndir Fresh Download Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya İndirme Yöneticisi Fresh Download Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fresh Download isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fresh Download kolay kullanım özellikleri ile donatılmış ve hızı ile oldukça popüler olmuş bir dosya indirme yönetici programıdır. Internet üzerinden dosyaları çekerken kullandığı turbo hız özelliği ile istediğiniz dosyaları çok kısa süreler içerisinde bilgisayarınıza indirmenize olanak tanır. Diğer popüler dosya indirme yöneticilerinden sıkıldıysanız artık her türlü dosyanızı indirmek için bu indirme yöneticisini kullanabilirsiniz.FTP, HTTP ve HTTPS protokollerinden normal internet bağlantınızı kullanıp çok daha hızlı dosya indirmeleri gerçekleştirmesi, duraklatılan ve bozulmuş dosya transferlerini tekrardan devam ettirme gibi gerekli özelliklerinin yanında bir dosyayı indirirken 8 taneye kadar bağlantı kullanması ile daha hızlı indirme gibi gelişmiş özellikleri ile %400’e varan oranlarda indirme hızınıhızlandırması mümkündür.

Internet Explorer, Mozilla Firebird ve Firefox, Netscape Communicator, Opera, Avant Browser, Crazy Browser, Maxthon / MyIE2, Slim Browser gibi farklı internet tarayıcıları ile de uyumlu olan Fresh Download ile dosyalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Dosya indirmelerinizi periyotlara göre yapabilme imkanı, pano görüntülenmesi, sürükle bırak özelliği, antivirüs desteği, proxy sunucuları ile uyumlu çalışabilme özellikleri gibi farklı özellikleri ile kullanımı daha da kolaylaştıran Fresh Download içerisinde bulundurduğu Zip ayrıştırma yazılımı ile de indirilen dosyaları açabilme olanağı sunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver